Отборите на Аталанта и Байер (Леверкузен) играят при резултат 3:0 на Авива Стейдиъм“ в

...

Аталанта с трети гол на финала в Лига Европа

Отборите на Аталанта и Байер (Леверкузен) играят при резултат 3:0 на „ Авива Стейдиъм “ в Дъблин във финала на Лига Европа. Адемола Луукман реализира попаденията в 12-ата, 26-ата и 76-ата минута. Италианският състав ще преследва исторически първи евротрофей в клубната история, до момента в който немският отбор ще се опита да победи за повторно в шампионата, предава Спортал.

Преди началото на мача имаше зрелищно художествено шоу, което продължи няколко минути и подгря почитателите на стадиона за футболния театър. След това ирландската легенда Джон О’Шей излезе на терена, с цел да покаже трофея. Щом мина този учредителен миг, пристигна време и за появяването на футболистите.

Източник: petel.bg